Kim jesteśmy?

GEWI Sp. z o.o. jest innowacyjną spółką obrotu energią elektryczną specjalizującą się w obrocie energią pochodzącą z Odnawialnych Źródeł Energii. Naszym głównym celem jest wspieranie transformacji energetycznej w Polsce poprzez tworzenie atrakcyjnych modeli współpracy dla przedsiębiorców z branży OZE. Jesteśmy niezwykle elastyczną spółką, która na pierwszym planie stawia życzenia i potrzeby Klienta. Cechuje nas indywidualne i profesjonalne podejście do każdego Klienta.

Dlaczego GEWI?

Dzięki silnemu wsparciu ze strony naszych spółek matek mamy możliwość zaoferowania naszym Klientom elastycznych i bezpiecznych rozwiązań. Doskonale rozumiemy ich potrzeby, ponieważ posiadamy w grupie wiedzę nie tylko z zakresu obrotu energią elektryczną, ale również z obszaru projektowania, budowania, a także zarządzania handlowego i technicznego źródłami OZE.

Innowacja

Ekologia

Współpraca

Nasi udziałowcy

Właścicielami GEWI są trzej niemieccy inwestorzy z branży OZE. Spółka obrotu GEWI GmbH należąca do grupy GETEC ENERGIE posiadająca w obrocie ponad 4000 MW zainstalowanej mocy z farm wiatrowych, fotowoltaicznych jak i biogazowni. Dwie pozostałe spółki matki to Umwelt Management AG (UMaAG) oraz Energiequelle GmbH, obydwie wywodzące się z branży zarządzania projektami wiatrowymi, fotowoltaicznymi i biogazowni.

Nasz Zarząd

Małgorzata Kucharska

Prezes Zarządu

malgorzata.kucharska@gewi.pl

Serdecznie zapraszam do kontaktu wszystkich Wytwórców OZE jak i Brokerów i Spółki Obrotu. Jestem przekonana, że zaciekawi Państwa nasza różnorodna i elastyczna oferta usług.

Maximilian Buder

Wiceprezes Zarządu

maximilian.buder@gewi.pl

Aktywnie pozyskujemy, a następnie sprzedajemy energię pochodzącą z OZE. Zapraszam do kontaktu właścicieli farm fotowoltaicznych, wiatrowych, biogazowni a także wszystkie inne podmioty zainteresowane współpracą.