Nasze usługi dla właścicieli źródeł OZE

Zapraszamy do kontaktu, źródła wytwórcze działające zarówno w nowym, starym systemie wsparcia jak i poza jakimkolwiek systemem wsparcia. Podejmujemy współpracę z wszystkimi rodzajami instalacji OZE, tj. farmami wiatrowymi, fotowoltaicznymi, biogazowniami i innymi odnawialnymi źródłami energii.

Nasze usługi

Zakup energii z OZE

Sprzedaż energii elektrycznej na potrzeby własne źródeł OZE

Usługa SOGL

Long-term PPAs

Obrót Gwarancjami Pochodzenia

Obrót Świadectwami Pochodzenia

Usługi analityczne i consultingowe

Elastyczne i indywidualne rozwiązania dla źródeł wytwórczych OZE

Oferujemy szyte na miarę rozwiązania w zakresie obsługi źródeł wytwórczych farm fotowoltaicznych, wiatrowych oraz biogazowni. Oferujemy konkurencyjne i innowacyjne modele współpracy, które są dopasowane do Państwa potrzeb i specyfiki projektu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Dlaczego my?

Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie rynkowe całej Grupy GETEC ENERGIE, kompleksowość oferowanych usług i bezpieczeństwo finansowe, które możemy zagwarantować naszym klientom już od samego początku współpracy. Jesteśmy obiektywni w ocenie sytuacji, a także zapewniamy przejrzystość podejmowanych przez nas działań. Zapewniamy profesjonalne wsparcie w ramach każdej z oferowanych przez nas usług.
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się zakresem naszych usług. Będzie nam bardzo miło zaprezentować Państwu naszą ofertę.

Państwa korzyści

Możecie się Państwo skoncentrować na prowadzeniu podstawowej działalności – my przejmiemy procesy zarządzania energią z Państwa źródeł wytwórczych

Zapewniamy dostęp do giełd energii

Zapewniamy możliwość minimalizacji ryzyk związanych
z obrotem Państwa energią elektryczną

Mogą Państwo skorzystać
z bogatej sieci naszych kontaktów biznesowych

Osoby do kontaktu

Małgorzata Kucharska

Prezes Zarządu

malgorzata.kucharska@gewi.pl

Maximilian Buder

Wiceprezes Zarządu

maximilian.buder@gewi.pl